8 Ağustos 2005 Pazartesi
Ana Sayfa

Neden Outletim.com?


>>

1.    Çünkü çok ucuz; outletim.com vitrinlerinde gördüğünüz tüm ürünler dünyaca ünlü markalara ait sezon sonu ürünlerdir. Ve bu nedenle bazen %90'lara varan indirimlerle satılmaktadırlar. Bu fiyatları ve fırsatları outletim.com'dan başka hiçbir yerde bulamazsınız.


>>

2.    Çünkü çok kolay; outletim.com size oturduğunuz yerden fırsatlar sunuyor. Herhangi bir mağazaya gitmek için evden çıkmak ve uzun bir yol sonunda sadece birkaç markaya ait mağaza gezmek yerine oturduğunuz yerden kahvenizi içerek outletim.com vitrinlerini gezebilir ve birçok dünya markasının modellerini bulabilirsiniz.


>>

3.    Çünkü çok güvenli; outletim.com size bu alışveriş fırsatını, keyfini ve rahatlığını sunarken kişisel güvenliğiniz için dünya standardı olan Comodo 128 bit’lik SSL şifreleme sistemini kullanıyor. Bu sistemle alışverişiniz sırasında kredi kartı bilgilerinizi herhangi 2. bir şahsın görebilmesi imkansızdır.


>>

4.    Çünkü çok hızlı; outletim.com'u diğer internet mağazalarından ayıran bir özelliği ise alışverişinizi çok kısa bir sürede tamamlayabileceğiniz kadar basit bir yapıya sahip olmasıdır. Birkaç dakika içersinde beğendiğiniz ürünleri satın alır ve ertesi iş günü içerisinde istediğiniz adreste teslim alırsınız. Çünkü outletim.com'un kendi stoku vardır; siparişiniz, siz bilgisayarınızı kapatmadan hazırlanmıştır bile...


>>

5.    Çünkü seçenek çok; outletim.com’da çeşit çoktur. Herkese, her keseye hitap edebilen inanılmaz fırsatlar outletim.com vitrinlerinde sürekli ve her hafta değişerek bulunur.


>>

6.    Çünkü garantili; outletim.com size başka hiçbir internet mağazasında bulunmayan bir hizmet sunmaktadır; koşulsuz iade garantisi... Satın alacağınız tüm ürünleri 8 iş günü içerisinde hiçbir neden göstermeden iade edebilirsiniz. İadenizin bedeli 9 iş günü içerisinde hesabınıza aktarılır.